Firma IT

Adrenalina Consulting – Twoja firma IT

Jako doświadczona i zaangażowana firma IT odgrywamy istotną rolę w kształtowaniu przyszłości biznesu naszych Klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych, pomagamy przedsiębiorstwom z różnych branż maksymalizować ich efektywność, bezpieczeństwo i innowacyjność. Oferując szeroki zakres usług i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyczyniamy się do transformacji i wzrostu Twojego biznesu.

Kim jesteśmy

Dla nas technologia jest czymś więcej niż narzędziem. To siła napędowa umożliwiająca innowacje i rozwój. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio wykorzystana technologia może przekształcić każdy aspekt działalności biznesowej, otwierając nowe możliwości i tworząc wartość zarówno dla firm, jak i ich klientów. Jako firma IT dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były nie tylko zaawansowane technologicznie, ale także intuicyjne w obsłudze i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Nasza misja koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań IT, które wspierają naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na wykorzystanie technologii w celu rozwiązywania problemów biznesowych i tworzenia nowych możliwości dla naszych klientów. Przy realizacji każdego projektu stawiamy na najwyższe standardy jakości – od początkowego projektu, aż po wdrożenie i wsparcie. Nasze działania opieramy na ścisłej współpracy z Klientem. Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu, transparentności i wspólnym dążeniu do sukcesu.

 

Jacy jesteśmy

Nasze metody działania są elastyczne i modyfikowalne, więc jeżeli wymagania klienta zmieniają się, bezzwłocznie się do nich dostosowujemy. Zakres kompetencji technicznych, metodologia zarządzania projektami, system zarządzania jakością i polityka bezpieczeństwa gwarantują wypełnienie zadań w najdrobniejszym szczególe.

Adrenalina Consulting to:
Innowacyjność, nowoczesne technologie, szkolenia,
przestrzeganie procedur, terminowość, jakość,
dobra zabawa, wspaniała atmosfera!

W kontakcie z Klientem:

W kontaktach z klientami zawsze nawiązujemy partnerskie relacje.

Uważamy że otwartość i szczerość w kontaktach jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu projektów.

Dla naszych klientów z czasem, stajemy się powiernikami ich problemów i razem staramy się znaleźć właściwe rozwiązania.

Sztywności w kontaktach z klientami mówimy stanowcze nie.

Dążymy do tego, aby w ocenie wszystkich naszych klientów
być najlepszą firmą informatyczną z jaką dotąd współpracowali.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Nasi klienci cenią w nas przede wszystkim duże zaangażowanie merytoryczne w projekty które realizujemy. Nie spisujemy po prostu wymagań zgłaszanych przez klientów, ale wspólnie z nimi dyskutujemy i opracowujemy ostateczne rozwiązania. Nigdy nie dopasowujemy oczekiwań klientów do technologii w której pracujemy, lecz dopasowujemy technologię do oczekiwań biznesowych klientów.

Nasza firma posiada również jasną i przejrzystą procedurę wyceny projektów opartą o uzgodnione analizy projektowe.

 

Nasze wyceny oparte są o rzeczywistą planowaną pracochłonność podzieloną na analizy, development oraz kontrolę jakości. Nie posiadamy sztabu prawników, handlowców, dyrektorów i administracji których nasze projekty muszą utrzymywać, w związku z tym nasi klienci płacą wyłącznie za pracę nad ich rzeczywistymi potrzebami.

 

W całej historii firmy nie ma ani jednego projektu, który nie zostałby zakończony pełnym powodzeniem.

 • Wdrożeń procesów

  0
 • Szczęśliwych działów w których wdrożyliśmy rozwiązania

  0
 • Oszczędzonych przez klientów pieniędzy

  0
 • Uratowane drzewa

  0
 • Ilości przetwarzanych Spraw w naszych rozwiązaniach

  0

W czym jesteśmy najlepsi

W Adrenalinie na pierwszym miejscu stawiamy jakość i tym przede wszystkim zdobywamy uznanie klientów. Możemy to uzyskać dzięki ludziom których zatrudniamy, jakości analiz biznesowych które robimy, oraz ścisłym procedurom dotyczących zarówno procesu tworzenia aplikacji jak i procedurom kontroli jakości gotowych produktów. W naszych projektach poświęcamy na kontrolę jakości średnio 30% czasu projektu.

 

Dzięki takiemu podejściu, testy akceptacyjne prowadzone przez naszych klientów nie wykazują usterek produktów, a ich późniejsza eksploatacja w środowiskach produkcyjnych przynosi tylko korzyści dla naszych klientów, a nie niepotrzebny stres.

"Najlepsza firma IT z którą pracujemy"
"Świetny serwis i komunikacja z klientem"
"Można im zaufać przy najtrudniejszych projektach"

Firma IT – Warszawa

Naszą siedzibą jest Warszawa. Korzystając z nowoczesnych narzędzi porozumiewania się na odległość oraz możliwości odbywania spotkań z Klientami w różnych miastach na terenie kraju wybrane usługi IT kierujemy do przedsiębiorstw i organizacji z całej Polski. Działanie na odległość nie wpływa na jakość naszych usług, które projektujemy z myślą o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach Twojego biznesu.

 

Niezależnie od tego, czy szukasz firmy do stałej obsługi informatycznej Twojego przedsiębiorstwa, czy też firmy IT, która wykona dla Ciebie dedykowane oprogramowanie – pozostajemy do dyspozycji. Adrenalina Consulting zapewnia szeroki i zróżnicowany wachlarz usług informatycznych, w ramach którego świadczymy zarówno usługi doradztwa IT i obsługi informatycznej przedsiębiorstw, jak i tworzymy zaawansowane rozwiązania programistyczne, które poprawiają wydajność, obniżają koszty i zwiększają konkurencyjność biznesów naszych Klientów.