O nas

Kim jesteśmy

Adrenalina Consulting jest prywatną firmą, której pracownicy zdobywali doświadczenie w renomowanych polskich i zagranicznych firmach informatycznych. W naszej pracy łączymy dynamikę i elastyczność działania małej firmy ze sprawdzonymi metodami pracy dużych korporacji zagranicznych.

Posiadamy zgrany zespół konsultantów biznesowych i specjalistów technicznych, dzięki czemu błyskawicznie dopasowujemy się do zmieniających się potrzeb biznesowych.

 

Jacy jesteśmy

Nasze metody działania są elastyczne i modyfikowalne, więc jeżeli wymagania klienta zmieniają się, bezzwłocznie się do nich dostosowujemy. Zakres kompetencji technicznych, metodologia zarządzania projektami, system zarządzania jakością i polityka bezpieczeństwa gwarantują wypełnienie zadań w najdrobniejszym szczególe.

Adrenalina Consulting to:
Innowacyjność, nowoczesne technologie, szkolenia,
przestrzeganie procedur, terminowość, jakość,
dobra zabawa, wspaniała atmosfera!

W kontakcie z Klientem:

W kontaktach z klientami zawsze nawiązujemy partnerskie relacje.

Uważamy że otwartość i szczerość w kontaktach jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu projektów.

Dla naszych klientów z czasem, stajemy się powiernikami ich problemów i razem staramy się znaleźć właściwe rozwiązania.

Sztywności w kontaktach z klientami mówimy stanowcze nie.

Dążymy do tego, aby w ocenie wszystkich naszych klientów
być najlepszą firmą informatyczną z jaką dotąd współpracowali.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Nasi klienci cenią w nas przede wszystkim duże zaangażowanie merytoryczne w projekty które realizujemy. Nie spisujemy po prostu wymagań zgłaszanych przez klientów, ale wspólnie z nimi dyskutujemy i opracowujemy ostateczne rozwiązania. Nigdy nie dopasowujemy oczekiwań klientów do technologii w której pracujemy, lecz dopasowujemy technologię do oczekiwań biznesowych klientów.

Nasza firma posiada również jasną i przejrzystą procedurę wyceny projektów opartą o uzgodnione analizy projektowe.

 

Nasze wyceny oparte są o rzeczywistą planowaną pracochłonność podzieloną na analizy, development oraz kontrolę jakości. Nie posiadamy sztabu prawników, handlowców, dyrektorów i administracji których nasze projekty muszą utrzymywać, w związku z tym nasi klienci płacą wyłącznie za pracę nad ich rzeczywistymi potrzebami.

 

W całej historii firmy nie ma ani jednego projektu, który nie zostałby zakończony pełnym powodzeniem.

 • Wdrożeń procesów

  0
 • Szczęśliwych działów w których wdrożyliśmy rozwiązania

  0
 • Oszczędzonych przez klientów pieniędzy

  0
 • Uratowane drzewa

  0
 • Ilości przetwarzanych Spraw w naszych rozwiązaniach

  0

W czym jesteśmy najlepsi

W Adrenalinie na pierwszym miejscu stawiamy jakość i tym przede wszystkim zdobywamy uznanie klientów. Możemy to uzyskać dzięki ludziom których zatrudniamy, jakości analiz biznesowych które robimy, oraz ścisłym procedurom dotyczących zarówno procesu tworzenia aplikacji jak i procedurom kontroli jakości gotowych produktów. W naszych projektach poświęcamy na kontrolę jakości średnio 30% czasu projektu.

 

Dzięki takiemu podejściu, testy akceptacyjne prowadzone przez naszych klientów nie wykazują usterek produktów, a ich późniejsza eksploatacja w środowiskach produkcyjnych przynosi tylko korzyści dla naszych klientów, a nie niepotrzebny stres.

"Najlepsza firma IT z którą pracujemy"
"Świetny serwis i komunikacja z klientem"
"Można im zaufać przy najtrudniejszych projektach"

Jacy jesteśmy w kontakcie ze sobą nawzajem?

W firmie panują prawdziwie przyjacielskie relacje. Wszystkie nasze projekty wymagają współpracy wielu ludzi. Jesteśmy zgranym zespołem, w którym każdy wie co ma do zrobienia, ale jednocześnie stara się zrozumieć wyzwania innych i pomóc im w ich realizacji.

 

W zespole nie koncentrujemy się tylko na pracy ale wyznajemy zasadę, że w firmie należy się dobrze czuć i dobrze bawić. Mamy firmowy program pracownika miesiąca, dzięki któremu co miesiąc możemy się dobrze bawić na mieście i jednocześnie docenić ludzi z najlepszymi osiągnięciami. Dodatkowo, dwa razy do roku jeździmy na wypady integracyjne, gdzie dobrze się bawimy i rozwijamy umiejętności zespołowe.